У Жовтанецькій ОТГ утеплять опорну школу

Дата: 11.10.2017 11:44

Кошти з інфраструктурної субвенції Жовтанецька об’єднана територіальна громада витратить на освіту.

Як розповів голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач, за ці кошти утеплять Жовтанецьку опорну школу і зроблять для неї нове перекриття. Причому, оскільки інфраструктурна субвенція становить 4.3 млн грн, то на ці роботи громада витратить 700 тис. власних коштів. Згодом завдяки утепленню школи громада зможе економити на опаленні.

«Освіта в нашій громаді є одним із пріоритетів, – говорить голова Жовтанецької ОТГ Ярослав Деркач. – У нас багато дітей і на території  нашої громади є аж 9 шкіл. Сьогодні у підпорядкуванні відділу освіти Жовтанецької сільської ради є три шкільних автобуси. Проте, оскільки два із них потребують ремонту, то для забезпечення нормального доїзду школярів у навчальні заклади у минулому місяці депутати нашої громади проголосували за виділення коштів у розмірі 640 000 грн. на закупівлю нового шкільного автобуса (за співфінансуванням із обласною радою). Ми продовжимо реалізовувати нові проекти у нашій освіті, аби зробити її якісною і аби діти почувалися у наших школах комфортно і затишно».

джерело