A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ
Жовтанецької сільської ради

Методична афіша

Учителям основ християнської етики!

Засідання м/о відбудеться 26.02.2020 р. на базі Вирівської філії Жовтанецького опорного ЗЗСО (поч. 14.00 год)

Міксіке - освітнє онлайнове середовище         

 

Запрошуємо на Львівські студії гуманної педагогіки "Світло Душі Вчителя", які відбудуться 2 жовтня 2019 р. о 14.30 за адресою: Львів, вул.Огієнка, 18а, ЛОІППО, ауд.505.
За бажанням можна отримати сертифікат на 8 год.
В програмі:
Л.Ільків - презентація "Вчителі - Герої Майдану"
А.М.Богосвятська - Майстер-клас: "Краса Душі гуманного вчителя"
В.Матяшук - Майстер-клас: "Листи як засіб виховання"
виставка-продаж літератури.
Прохання зареєструватися за посиланням:
valmatyash@gmail.com
з указанням:
ПІБ, посада, назва закладу, номер телефон 

 

Запрошуємо освітян взяти участь в осінній сесії вебінарів «Інтерактивної школи творчого вчителя», яка пройде з 24 вересня по 10 жовтня 2019 року. У межах сесії «Як зробити урок ефективним» відбудеться серія вебінарів, під час яких автори підручників — переможців конкурсних відборів поділяться секретами успішної підготовки учнів та розкриють власні найдієвіші методи роботи. 

Кожний зареєстрований учасник, присутній на вебінарі, отримає персональний сертифікат. Участь у вебінарі та сертифікат є безкоштовними.

У доданих листах містяться розклад сесій та запрошення у зручних для поширення форматах.

Розклад сесій можна побачити за посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/u/2/d/1cs7hWcIILYEa3T_K-o6j9MfnqFLZzmta/edit#gid=1314265078 .

Реєстрація на онлайн-марафон: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqdxVAZPNUgUc7PK7yZcm4ftWD210GlNKeQ_NspkrxzSF6qg/viewform .

 

                                        

#НовийОнлайнКурс 

Академічна доброчесність — це культура чесного навчання, що впливає на якість знань кожного(ї) учня(ці) і студента(ки). У кінцевому результаті це відображається й на рівні професіоналізму на ринку праці. 

Плагіат — це не лише порушення правил академічної доброчесності, а й порушення закону у професійному середовищі.

Новий безкоштовний онлайн-курс «Академічна доброчесність» для вчителів старших класів від EdEra, Американських радПосольства СШАПроекту сприяння академічній доброчесності в Україні - SAIUP розкаже:

  • як учитель чи вчителька 8-11 класів може сприяти формуванню культури академічної доброчесності в учнів;
  • як уникнути плагіату в навчальному закладі;
  • про роль оцінювання у формуванні академічно доброчесного середовища;
  • про профорієнтацію та освіту після школи.

Курс також пропонує інструменти для роботи з учнями старших класів: методичні рекомендації, робочий зошит, сценарії уроків, презентації та інтерактивні квізи.
Навчання вже розпочалось, реєструйся!

 

06.05 - 10.05 у приміщенні Жовтанецького опорного ЗЗСО відбудуться підсумкові засідання ММО учителів ЗЗСО Жовтанецької сільської ради.   Щодо детальнішої інформації звертатися до керівників МО.

Засідання ММО вчителів початкових класів відбудеться у середу 08.05, поч. о 14.00 год.

 

ПЛАН РОБОТИ ТРАВЕНЬ - 2019

 

ПЛАН РОБОТИ КВІТЕНЬ - 2019

 

Департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН України спільно з міжнародним благодійним фондом «Академія української преси» оголошують Всеукраїнський конкурс на кращий план-конспект уроків  природничих дисциплін із елементами медіаграмотності для 1-11 класів. Конкурс проводиться з 18 лютого по 29 квітня 2019 року.

 

Переможці конкурсу отримають подарункові сертифікати еквівалентні 120 доларам США на придбання обладнання /технічних засобів для педагогічної діяльності.

Плани-конспекти уроків  надсилати на адреси:

natalipas@ukr.net

info@aup.com.ua

Детальніше за посиланням.

 

 

До уваги вчителів української мови!!!

27 лютого  2019 року, 11.00 год.   у Горпинському НВК "ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ" відбудеться міжшкільне методичне об'єднання.

8 клас,  Островська О. М.

 

23 лютого 2019 року в загальноосвітній школі № 99 м. Львів відбудеться відбірковий турнір FIRST LEGO League з метою ознайомлення з програмами та засобами STEM-освіти.

Під час турніру команди дітей 9-16 років з Херсонської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей будуть презентувати свої інноваційні розробки на тему «Вперед на орбіту!», демонструвати створених роботів у змаганнях «Гра Роботів».

Учасники заходу матимуть нагоду дізнатися про інноваційні STEM-програми, познайомитись з робототехнікою, конструюванням, програмуванням та взяти участь у майстер-класах.

Більш детальну інформацію про турнір можна дізнатися за посиланням програм FIRST в Україніhttp://firstlegoleague.org.ua/

До участі запрошуються педагогічні працівники, батьки та їх діти.

Турнір відбудеться 23 лютого 2019 року за адресою: м. Львів, Творча вулиця, 1, загальноосвітня школа №99. Початок: о 10:00.

Вхід вільний.

 

УВАГА!

ПЛАН РОБОТИ ЛЮТИЙ -2019

(ВНЕСЕНО ЗМІНИ)

 

 

До уваги вчителів правознавства!

Юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка запрошує вчителів правознавства до участі у науково-методологічному семінарі (тренінгу) з актуальних питань державотворення та права, який проводитиме професорсько-викладацький склад факультету.

          Семінар відбудеться 11 грудня 2018 року на юридичному факультеті з 14:30 по 17:00.

   Учасники одержать сертифікати.

Проїзд за рахунок учасників семінару.

           Додаткова інформація в долученому файлі!

 

Освітня платформа "Критичне мислення" пропонує тренінги для очного навчання освітян. Детальніше за посиланням

  22 вересня, м. Львів. "Фестиваль Педагогічних Ідей". Детальніше за посиланням


  У 2018-2019 навчальному році Навчально-наукова лабораторія інноваційних педагогічних технологій Національного університету "Львівська політехніка" підготувала для педагогів закладів загальної середньої освіти кілька нових цікавих 30-годинних дистанційних курсів.
Для створення та проведення курсів ми запрошуємо кращих фахівців з різних куточків України. Знайомтесь з їх описами та реєструйтесь на навчання за посиланнями, які містяться у таблиці:
 https://docs.google.com/…/1E6XfquSWvn6dKCSppTnxzpwRDf…/edit…

Курси ліцензовані. За результатами успішного навчання слухачам видається сертифікат. 

Список курсів впродовж року буде поповнюватись!

 

 

 Відкрито всі навчальні матеріали на дистанційному курсі "Онлайн-курс для вчителів початкової школи" . Детальніше за посиланням

   Освітня програма "На крилах успіху" 2018-2019 н.р. Детальніша інформація на сайті  https://nakrilahuspihu.com

   Для педагогічних працівників 2016 року атестації ЛОІППО організовує спеціальні курси  у рамках курсів підвищення кваліфікації. Детальніше за посиланням 

 

14.05 - 18.05 у приміщенні Жовтанецького опорного ЗЗСО відбудуться підсумкові засідання ММО учителів ЗЗСО Жовтанецької сільської ради.  Початок  о 12.00 год. Щодо детальнішої інформації звертатися до керівників МО.

Засідання ММО вчителів початкових класів відбудеться у середу 16.05, поч. о 15.00год.

Понеділок - вчителі ОХЕ, вчителі зарубіжної літератури, вчителі біології та хімії;

Вівторок - вчителі історії та правознавства, вчителі географії, вчителі трудового навчання;

Середа - вчителі української мови та літератури, вчителі фізики, вчителі початкових класів;

Четвер - вчителі математики, вчителі інформатики, вчителі іноземних мов, вчителі фізичної культури;

П'ятниця - вчителі галузі "Мистецтво".

 

 Видавнича група "Основа" пропонує вигідні умови передплати науково-методичних журналів на ІІ півріччя 2018 року. Детальніше за посиланням. 

15 травня 2018 р. о 10:00 год у приміщенні Жовтанецького опорного ЗЗСО відбудеться нарада заступників директорів закладів освіти Жовтанецької сільської ради.

  20 квітня 2018 р.  о 14:40 год у приміщенні  Жовтанецького опорного ЗЗСО відбудеться нарада заступників директорів закладів освіти Жовтанецької сільської ради

  21-22 квітня відбудеться  «Фестиваль освіти у Львові: Вчителі Майбутнього» Деталі й теми лекцій та майстерок, які вам було б цікаво відвідати - за посиланням: https://goo.gl/gbVZvz .

  18 квітня 2018 р. відбудеться вебінар за темою "Забезпечення наступності змісту дошкільної і  початкової освіти": впровадження освітньої програми "Впевнений старт" у практику роботи з дітьми старшого дошкільного віку." Початок вебінару - 12 год. перейти на сторінку вебінару можна за посиланням на онлайн-трансляцію вебінару –http://pedpresa.ua/191487-online-139.htm

 

12 квітня 2018 р.  о 10:00 год у приміщенні  Жовтанецького опорного ЗЗСО відбудеться нарада керівників закладів освіти Жовтанецької сільської ради

 

 

Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти Ed-Era. Модуль 3

Щодо деяких організаційних питань з підгоовки педпгогічних працівників на сайті студії онлайн-освіти Ed-Era. Модуль 3. Завантажити матеріали за посиланням.

19:35 04.03.2018

Семінар «Превенція агресії у дітей».

  17 лютого 2018 року вчителів, асистентів вчителів, батьків, практичних психологів запрошують на  семінар на тему «Превенція агресії у дітей». Участь у семінарі безоплатна. Учасники отримаютьсертифікат. Семінар відбудеться на базі КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови» (м. Львів вул. Личаківська, 35; актовий зал). Програма додається.

18:37 14.02.2018

Вхід для адміністратора