Дата: 04.11.2021 16:28

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

Назва предмету закупівлі:  ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (Електрична енергія)

Ідентифікатор закупівлі UA-2021-11-03-016042-a

Переговорна процедура (скорочена)

Обсяги закупівлі:

•  25 313.04 кВтгод

Очікувана вартість предмета закупівлі:   117 250,00 грн. з ПДВ.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі наказу Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 "Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі", обрано метод розрахунку очікуваної вартості товару/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів:

Очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів (відповідно до постанов, наказів, інших нормативно-правових актів органів державної влади, уповноважених на здійснення державного регулювання цін у відповідній сфері), визначається як добуток необхідного обсягу товарів/послуг та ціни (тарифу), затвердженої відповідним нормативно-правовим актом, що розраховується за такою формулою:

ОВрег - V * Цтар,

де: ОВрег - очікувана вартість закупівлі товарів/послуг, щодо яких проводиться державне регулювання цін і тарифів;

V - кількість (обсяг) товару /послуги, що закуповується;

Цтар - ціна (тариф) за одиницю товару/послуги, затверджена відповідним нормативно-правовим актом. Ціна (тариф) на електричну енергію визначається у встановленому законодавством порядку та затверджується постановою НКРЕКП.

Місце постачання,  режим  споживання:

вул. Є. Козака, 2а, с. Велике Колодно; Львівський р-н; Львівська обл.; 80434

вул. 30-річчя Перемоги, 1,  с. Жовтанці, Львівський р-н; Львівська обл.; 80431.

вул. Грабовецька,4; с.Вихопні, Львівський р-н; Львівська обл.; 80432

вул. Центральна,3,  с. Вирів; Львівський р-н; Львівська обл.; 80441

вул. Шкільна,1,  с. Горпин; Львівський р-н; Львівська обл.; 80442

вул.Загаївська,143, с.Жовтанці; Львівський р-н; Львівська обл.; 80431

вул. Грабовського,30,  с. Новий Став; Львівський р-н; Львівська обл.; 80435

вул.Шевченка,13; с. Колоденці, Львівський р-н; Львівська обл.; 80433

вул. Незалежності, 30, с. Ременів, Львівський р-н; Львівська обл.; 80433

вул. Січових стрільців, 26, с. Вислобоки, Львівський р-н; Львівська обл.; 80433

Режим роботи: цілодобово.

Умова застосування переговорної процедури закупівлі:  Відповідно пункту 1 частини другої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації).

Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі (посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі).

24 вересня 2021 року тендерним комітетом опубліковано оголошення UA-2021-09-24-002261-b , що оприлюднене на веб – порталі Prozorro, в якому було визначено кінцевий термін подання тендерних пропозицій  10 жовтня 2021 11:00. Однак, станом на зазначену дату на участь у закупівлі було подано менше двох пропозицій, тож відповідно до абз. 1 п. 1 ч. 2 ст. 32 Закону тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі: подання для участі: у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій.

Враховуючи потребу у здійсненні закупівлі, тендерним комітетом було прийнято рішення повторно провести процедуру відкритих торгів на закупівлю. Відповідно до оголошення  UA-2021-10-12-000967-a , що оприлюднене на веб – порталі Prozorro 12 жовтня 2021 р. було визначено кінцевий термін подання тендерних пропозицій до 28 жовтня 2021 12:00.

Однак, станом на зазначену дату на участь у закупівлі було подано менше двох пропозицій, тож відповідно до абз. 1 п. 1 ч. 2 ст. 32 Закону тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі подання для участі: у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозицій.

Оскільки, предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, тендерним комітетом було прийнято рішення провести закупівлю ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія  (Електрична енергія) за переговорною процедурою з ТОВ «Львівенергозбут».