«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

Дата: 15.03.2019 21:58

Цього року минає 205 років від дня народження Т. Г. Шевченка. Без перебільшення можна сказати, що не має в Україні людини, яка у своєму житті хоча б раз не гортала сторінки «Кобзаря». Творчість Тараса Григоровича захоплює, проникає у кожен куточок душі й залишається актуальною крізь століття. Учні Новоставського НВК не оминули такої визначної події та підготували літературно-музичну композицію «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» під керівництвом Сохи О. П. Діти декламували вірші, інсценізували уривки з поеми «Катерина» та балади «Тополя». Учасники пройнялися долею героїнь шевченківських творів, чуттєво зуміли донести до глядача трагедію жінки-покритки та передати стан душі закоханої дівчини, яка втратила свого любого. Враження від побаченого ще надовго залишилося в серці кожного глядача.