В Колоденецькій ЗОШ І-ІІ ст. відбувся День ЦЗ та безпеки життєдіяльності

Дата: 29.05.2019 21:45

29 травня в Колоденецькій ЗОШ І-ІІ ст. відбувся День ЦЗ та безпеки життєдіяльності до якого були залучені усі учасники освітнього процесу та місцева пожежна команда Жовтанецької сільської ради. Відповідно до плану проведено тренування та евакуацію на фоні ймовірної пожежі на шкільному майданчку та замінування центрального входу. Рятівники Колос А., Герасим І. показали практині дії щодо приборкання пожежі, а рятівник Павлусь С. показав навчально-профілактичні відео-сюжети щодо дотримання правил пожежної безпеки та які наслідки можуть бути, якщо їх не дотримуватись.Також учні і вчителі поставили ряд запитань на які отримали вичерпні відповіді. Дякуємо МПК під керівництвом Лози Олега за співпрацю у проведенні таких важливих заходів напередодні літнього відпочинку.