День захисника України у Новоставському НВК

Дата: 19.10.2018 19:55

З   8 по 12 жовтня    у Новоставському НВК проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких було долучити дітей до джерел національної історії  та культури, сприяти патріотичному вихованню кожного учня. Протягом тижня класні керівники провели виховні години на теми: «Ми роду козацького діти, землі української цвіт», «Україна – мати. Вмій її захищати». Школярі разом з Гришканич Г. Р. долучилися до акції «Листівка-оберіг для воїна». Весело та цікаво пройшло спортивно-розважальне свято «Козацькому роду нема переводу». Особливо воно запам’яталося першокласникам, яких посвятили у козачата. Старші учні у складі команд «Козаки» та «Орли» взяли участь у різноманітних конкурсах, де продемонстрували свою  фізичну силу, спритність та кмітливість. На завершення свята усіх діток пригостили  стародавньою козацькою стравою – кулешем . Родзинкою свята стала фотозона, облаштована в українському стилі, де кожен учасник  дійства хотів сфотографуватися.