Екскурсія до Загону технічної служби Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області

Дата: 26.10.2019 19:50

Мабуть однією з найбільш цікавих та корисних екскурсій для школярів початкових класів Жовтанецького НВК " ЗНЗ І-ІІ ст-ДНЗ" стала  екскурсія до Загону технічної служби Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області. Начальник групи спеціальних робіт з радіаційного,хімічного та біологічного захисту Іван Романович Гладун розповів про те, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги,як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам'яталися відвідини гаражу з різними машинами спеціального призначення. Школярі мали змогу приміряти костюми пожежників та стати маленькими рятівниками, які гасять пожежу. Дякуємо співробітникам рятувального загону за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!!!