Вибори у Великоколоднівському НВК

Дата: 07.10.2019 19:43

3.10.19 р. у Великоколоднівському НВК відбулися вибори ПРЕЗИДЕНТА ТА ПРЕМ‘ЄР-МІНІСТРІВ. Участь у виборах взяли учні середньої та старшої школи, а також вчителі. Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах. Учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх у спеціальну скриньку. У виборах брали участь 6 кандидатів: Кравець Катерина, Поврозник Христина, Ворона Христина, Якимович Орися, Старовецька Андріана та Тищак Каріна.
Учні та вчителі дуже відповідально поставилися до виборів і продемонстрували наскільки ми дружній
колектив. Але сам вибір був дуже складним, адже всі кандидати були гідні ПРЕЗИДЕНТА.
Бюлетені були успішно підраховані. Переможцями стали: Президент Шкільного Парламенту- Кравець Катерина;
Прем‘єр-міністри ШП- Тищак Каріна та Старовецька Андріана.