Герої не вмирають...

Дата: 27.02.2018 19:19

У Великоколоднівському НВК відбувся вечір-пам'яті «Герої не вмирають… Просто йдуть», який підготувала класний керівник 8 класу Гнатів О.Г. Під час заходу звучали з уст учнів слова скорботи і жалю за тих, хто віддавши своє життя, на весь світ заявив, що Україна є і буде, за ними піднялися нові сотні і  до сьогодні стоять на сторожі рідної землі. Запалена свічка, чорна стрічка, сумні мелодії, хвилина мовчання змусили всіх присутніх в котрий вже раз відчути на собі жах війни, людських страждань. Вечір закінчився словами віри в те, що майбутнє України буде мирним і щасливим.

Метою заходу було не тільки бажання нагадати про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховання в них патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України