Відбулася навчальна евакуація на випадок надзвичайної ситуації на складах військової частини

Дата: 31.10.2018 18:38

24 жовтня 2018 року у Новоставському НВК  було проведено   відпрацювання евакуації учнів та працівників  у разі виникнення надзвичайної  ситуації на складах військової частини А4623 Збройних сил України с. Новий Став. Діти покинули приміщення школи спокійно та організовано. Школа вклалася у нормативний час, відведений для евакуації. Усі учні по класах разом із вчителями, обслуговуючий персонал вишикувалися на подвір’ї школи,  прозвітували  про  результати евакуації та попрямували  до  шкільних автобусів для імітації вивозу із зони ураження. Представники Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС провели бесіди з протипожежної безпеки, показали пізнавальні відеоролики та відпрацювали алгоритм дій при виникненні  надзвичайної ситуації.