«Історичне асорті»

Дата: 21.03.2019 18:34

Кожен проживає своє життя так, як вважає за потрібне, але все ж таки усвідомлює – без минулого немає майбутнього.....
Під таким гаслом пройшов предметний захід під назвою «Історичне асорті», який провели Яцишин М.Б.та Юркевич М.Є.
У цікавій і захоплюючій формі учні 5-9 класів повторили здобуті знання з історі України з найдавніших часів Київської Русі, Гетьманщини та періоду 19 ст. Учні проявили свої творчі здібності, оздоблюючи герб України;  комунікативні навички, шукаючи цікаву і неординарну інформацію про рідне село, створюючи туристичну рекламу; акторські здібності, демонструючи сценки про винаходи наших земляків.... І як підсумок – «Вітання переможців». Високий рівень знань та умінь, креативність, кмітливість, допитливість у вивченні та дослідженні історичного минулого проявила команда «Слідопитів» у складі : Пенцака Юрія, Пенцака Іллі, Кочбая Назара, Пшик Ольги, Максим Марії та Сусь Ярини.  Вітаємо юних знавців історії!