"Театральний бум"...І це без перебільшення!

Дата: 14.02.2018 17:49

Захоплення сценою надихнуло вчителя української мови і літератури та керівника драматичного гуртка  Жовтанецької ЗОШ I-III ст.  Надію Степанівну Красінчук на створення справжнього різдвяного мюзиклу "Вечори на хуторі біля Диканьки " (13.01.2018 р. - Народний дім с. Жовтанці). Присутні на цьому дійстві жителі не тільки с. Жовтанці, а й навколишніх сіл, отримавши гарні враження і емоції, захотіли ще раз їх пережити. Тому не забарилося запрошення розділити цю радість і в с. Велике Колодно (11.02.2018 р.).Найкращою відзнакою мистецького таланту та майстерності виконавців стали бурхливі оплески та щирі відгуки глядачів.

До нових зустрічей!