Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 17.06.2022 12:00

Сьогодні завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік.

Дзвоник для кожного лунає по-різному. Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, він радісно сповіщає про початок веселих літніх канікул. А для випускників сьогоднішній дзвоник пролунає востаннє, нагадуючи про те, що дитинство закінчилося і вони стали дорослими людьми. Дорогі випускники, з повагою згадуйте своїх вчителів за те вічне, розумне, добре, що вони посіяли у ваших душах, несіть у свої сім’ї мир, спокій і радість, прислухайтесь до мудрих батьківських настанов.

Висловлюємо слова вдячності керівникам, педагогам та усім працівникам закладів освіти за невтомну працю. Ви подарували учням не лише міцні знання, але й тепло своїх сердець, частинку власної душі, навчили їх любити свій рідний край, цінувати батьків та сміливо крокувати у незвідане майбутнє.
Дорогі батьки, вітаємо вас з Останнім дзвінком, адже в цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!

Нехай над нашими головами завжди буде мирне небо, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.