З 1 червня у Жовтанецькій ТГ буде відновлено освітню діяльність в Жовтанецькому ЗДО «Вишенька»

Дата: 27.05.2022 19:13

З 1 червня у Жовтанецькій ТГ буде відновлено освітню діяльність в Жовтанецькому ЗДО «Вишенька».

Дитячий садок працюватиме з 08.00 год до 14.00 год як черговий для дітей з усіх сіл громади на час воєнного стану.

Зверніть увагу! Першочергово забезпечуються місцями діти, у яких батьки (мама і батько) працюючі.

Для відвідування чергового дитсадка батькам необхідно звернутися до керівника закладуОлександри Макарчук. У садку треба написати інформовану заяву-згоду на відвідування закладу освіти дитиною, де зазначається, що батьки погоджуються з режимом і правилами роботизакладу під час воєнного стану, а також додати довідки з місця роботи обох батьків.

Отримати детальнішу інформацію можна за тел.0679499884-Олександра Макарчук.