Вітаємо усіх працівників дошкільних закладів – вихователів, нянь, музичних керівників, кухарів, медичних сестер з Всеукраїнським днем дошкілля!

Дата: 27.09.2021 12:21

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення.

Коли батьки знаходяться на роботі, про їх малюків з ранку до вечора піклуються досвідчені вихователі, а годують невтомні руки нянь.
Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами Жовтанецької громади.
Упевнені, що саме ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості й щастя!
Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця хочемо побажати також міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань!

Відділ освіти Жовтанецької сільської ради