Тиждень української мови

Дата: 16.11.2018 16:38

Переконаймося у тому, яка багата і чудова українська мова. Таку нагоду мали учні Новоставського НВК у рамках Тижня української мови, який проходив з 9 до 16 листопада .

Багато цікавих та змістовних заходів було проведено за цей час. Розпочався тиждень урочистою лінійкою, на якій звучала українська поезія та пісня. Учні 7 – 9 класів та вчителі взяли участь у ХVІІІ Всеукраїнському радіодиктанті єдності (найкраще споралися з ним учні 9 класу Наум С., Цап Л., Цюмра А.). У конкурсі стіннівок про мову перемогла  газета учнів 8 класу, яка виявилась найзмістовнішою та найестетичнішою. Найбільше зусиль та старань, мабуть, довелося докласти юним мовознавцям,  для того щоб скласти вірші чи короткі розповіді на одну літеру алфавіту. Тут найкращими виявились учні 7 класу.

А як аплодували слухачі учасникам конкурсу читців українських гуморесок! Вони потішили нас творами Павла Глазового, Остапа Вишні, Степана Руданського. Переможцями конкурсу стали Поворозник Т.(7кл.,) та Білецька О.(5кл.)

На підсумковій лінійці було відзначено  переможців та нагороджено їх солодкими призами.

Любімо і шануймо рідну мову! Говорімо українською, а не про українську!