Наша безпека у наших руках!

Дата: 06.05.2018 15:08

З 16 по 21 квітня 2018 року у Великоколоднівському НВК проведено  Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека у наших руках!». В рамках цього тижня було проведено Міжнародний День  охорони праці.

Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:

- загальношкільна лінійка “Моє життя, моя робота, моя безпечна праця”. Учні 5-11 класів мали змогу переглянути відеоролики «Людина фактор- і об’єкт ризику».

- навчальний тренінг “Стрес – бар’єр активності” (проведено психологом школи Cемків О.В.)

- педагогом-організатором були розроблені буклети «Безпека праці в професії»;

-  Онук І.О.  провів виставку дитячих малюнків e 5-6 класах «Знай дорослий, знай дитя: безпека руху – це життя

- квест “Школа безпеки” проведено вчителем біології Мавдрик У.О. між учнями 6-11 кл;

У кожному класі проведено виховні години, на яких звернено увагу на небезпеку при експлуатації побутових електроприладів, на транспорті, автошляхах, під час подорожі до лісу, при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами, під час збирання грибів і лікарських рослин, при виявленні маловідомих предметів, при виникненні пожежі в квартирі; під час грози, сильного вітру, шквалів; при користуванні предметами побутової хімії та піротехнічними засобами.

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали достатній рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.