Відбулися батьківські збори

Дата: 18.06.2018 13:45

15 червня 2018 року вчитель початкових класів Великоколоднівського НВК Макар М.В. провела збори батьків, діти яких підуть у перший клас. Серед питань, що обговорювалися, ключовими були Концепція «Нової української школи», успiшна адаптацiя першокласникiв до школи як умова гармонiйного розвитку особистостi. Метою зборів було роз’яснити батькам, що фізичний розвиток дитини є своєрідною базою для психічного розвитку, а той, у свою чергу, є основою для соціального та духовного розвитку дитини; сформувати  у батьків правильне ставлення до виховання дітей у цьому напрямку та виховувати почуття відповідальності за кожний свій крок, надати батькам рекомендації щодо формування у дітей здорового способу життя.