Навчальна евакуація учнів

Дата: 30.01.2020 13:41

До Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІ ст. – ДНЗ»  завітала місцева пожежна команда с. Колодно. Перш за все, рятувальники обговорили з учнями 5- 9 класів правила пожежної безпеки та розповіли до яких непередбачуваних та трагічних наслідків може призвести пожежа. Для учнів старшої та початкової школи було проведено навчальну евакуацію. Найбільше дітей потішило практичне заняття з одягання захисного одягу рятувальника. Працівники місцевої пожежної команди продемонстрували пожежно-рятувальний автомобіль та озброєння, розповідали, в яких випадках, які засоби використовуються.
Адміністрація закладу висловлює щиру подяку Павлусю С. С., Колосу А.С., Герасиму І.А., Цвіру С. П. за інформативну та цікаву бесіду.