День захисту прав людини у Великоколоднівському НВК

Дата: 18.12.2017 13:16

До Дня захисту прав людини у школі відбувалися заходи в рамках Всеукраїнського тижня права (04-08.12.2017 р.) – зустрічі, бесіди, виховні години, щоб повідомити учням якнайбільше корисної інформації.
На початку тижня відбулася загальношкільна лінійка –перегляд презентації «Правила і закони у твоєму житті».
Практичний психолог Семків О.В. організувала зустріч за круглим столом «Права та обов’язки має кожен».
Учні 1 -4 класів переглянули мультфільми «Права дітей». Під час перегляду учні мали змогу визначити проти яких казкових героїв порушо права. Також молодші школярі малювали малюнки «Я і мої права».
Учні 1-3 класів відвідали казкову подорож «Країна права та мрій, яку підготували учні 4 класу разом з вчителем Макар М.В.
З учнями 9-10 класів педагог-організатор Мих Н.С. провела правовий квест Я знаю свої права». Учні 5-11 класів створювали проекти «Моя Україна – правова держава».
У шкільній бібліотеці бібліотекар Баган Г.П. організувала виставку-огляд літератури «Правові знання підліткам».
Класні керівники провели всеукраїнський урок «Права дитини».
Інформація, яка точно знадобиться у житті, варта уваги, розуміння, пояснення і часу, щоб знайти відповіді на усі запитання. Тиждень права – одна із нагод це зробити!