День знань у Колоденецькій ЗОШ I-II ст.

Дата: 01.09.2017 12:58

День знань у Колоденецькій ЗОШ І-ІІст. відбувся урочисто й піднесено . В урочистостях з нагоди »Ювілейного дзвоника-2017» взяли участь: отець Василь Мирка, отець-декан Ярослав Шикула, голова освітянської профспілки Кам’янеччини В.С.Краєвська, почесні педагоги : Л.І.Воловець,Г.І.Воловець,Г.П.Баган, С.А. Іванців, О.І. Кушка, голова батьківського комітету1992 р. Кашуба О.П. Педагоги та учні школи підготували чудову двогодинну програму з історії розвитку та функціонування школи у с.Колоденцях. Надзвичайно захоплюючим був виступ першокласників та їх батьків. Усі присутні отримали море емоцій, вражень та спогадів про чудові шкільні роки. На завершення всечесні отці окропили святою водою та поблагословили на новий навчальний рік усіх учасників дійства.
Адміністрація школи висловлює подяку усім хто долучився до свята та голові Жовтанецької ОТГ Деркачу Я.С. за надісланні вітання та подарунки для першокласників!