НАРАДА ЗАСТУПНИКІВ ДИРЕКТОРІВ ШКІЛ З НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ.

Дата: 18.01.2018 12:50

17.01.2018 р. відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи ЗЗСО Жовтанецької сільської ради за участю начальника відділу освіти І. І. Вус. Ірина Іванівна розповіла про основні аспекти здійснення методичної роботи з педагогічними кадрами, наголосивши на її переорієнтації на індивідуальні форми роботи поряд з масовими, на надання конкретної методичної допомоги кожному вчителеві залежно від його професійних запитів і проблем. Питання результативності курсової підготовки педагогічних працівників в 2017 р. та організацію підвищення кваліфікації педагогів в 2018 р., онлайн-курси для вчителів, підсумки ІІ етапу предметних олімпіад та конкурсів представила учасникам наради методист Молодовець Г. М.  Спеціаліст відділу освіти, Романів М. М., проаналізувала  питання оформлення звітної документації.