Дружать діти на планеті: школярів запрошують до участі у конкурсі малюнку

Дата: 02.11.2017 10:46

Міжнародний конкурс дитячого малюнку «Дружать діти на планеті» проходитиме у Мінську з січня по березень 2018 року під патронатом Міністерства освіти Республіки Білорусь та Національного центру художньої творчості дітей та молоді при Міністерстві освіти Республіки Білорусь. Тема конкурсу – «Про що мріють діти?».

До участі у конкурсі запрошуються діти віком від 4 до 16 років. На конкурс приймаються живописні та графічні роботи, виконані в різних техніках.

Конкурсні роботи приймають до 30 грудня 2017 року (за поштовим штемпелем) на адресу:

220030, г. Минск, ул. Кирова, 16, Республика Беларусь, Национальный центр художественного творчества детей и молодёжи.

Розгляд усіх робіт, представлених на конкурс, відбудеться в кінці січня 2018 року. Імена учасників, які успішно пройшли конкурсний відбір, будуть опубліковані на сайті організаторів у березні 2018 року.

Детальнішу інформацію про конкурс можна отримати тут