Для вихователів

Лист КЗ ЛОР "ЛОІППО" від 20 вересня 2022 року № 54 ZOOM - конференція на тему: "Домінанта освітнього напряму "Гра дитини"

Щодо комунікації з дітьми дошкільного віку з родин учасників ООС/ АТО, внутрішньо переміщених осіб та організації взаємодіїз їхніми батьками.

Щодо організації медико-педагогічного контролю на заняттях з фізкультури в закладах дошкільної освіти.

Загартування в дошкільному закладі.

Рекомендації для батьків по адаптації дитини до ЗДО

Іграшки в ЗДО.

Інструктивно-методичні рекомендації «Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти  у 2019/2020 навчальному році»

Лист МОН №19-691 від 13.11. 2018р." Щодо організації діяльності інклюзивних груп"

Музикотерапія в закладі дошкільної освіти.

Проведення ранкової гімнастики з дітьми дошкільного віку.

Оформлення мультимедійних презентацій.

Організація освітньо-оздоровчої роботи в ДНЗ влітку (методичні рекомендації)

Рекомендації щодо створення осередків в ДНЗ

Навчання грамоти в ДНЗ(методичні рекомендації)

Нормативно-правові акти щодо організації та функціонування ДНЗ

Інструктивно-методичні рекомендації "Про організацію освітньої роботи в ДНЗ у 2017/2018н.р."

Програма християнського виховання

Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція)-методичні рекомендації.

Методичні рекомендації "Фізичний розвиток дітей  в умовах закладу дошкільної освіти"